Preskočiť na obsah
Mepi - bemam

Administratíva a podporné služby

Mepi - bemam s. r. o.

Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Sídlo
Veľké Raškovce
Od roku
2019
IČO
52 483 266

Mepi - bemam

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Hlavná 100, 076 75 Veľké Raškovce
Na trhu od
4. júla 2019
IČO
52 483 266
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 81.30)
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Firma v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
19
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Mepi - bemam

Spoločnosť Mepi - bemam s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 100, 076 75 Veľké Raškovce. Zapísaná je od 4. júla 2019 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou“ (81.30). Predmet činnosti tvorí 19 položiek, napríklad poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve, poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá a poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Základné údaje

Obchodné meno
Mepi - bemam s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
52 483 266
DIČ
2121045025
Dátum vzniku
4. júla 2019
Sídlo
Hlavná 100, 076 75 Veľké Raškovce
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 46697/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 81.30)
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Mepi - bemam zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 19 položiek.

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava

  • Výroba potravinárskych výrobkov

  • Textilná výroba

Zobraziť všetkých 19 položiek predmetu činnosti
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Textilná výroba
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Výroba sviečok a tieniacej techniky
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Mepi - bemam s. r. o.?

Sídlo je na adrese Hlavná 100, 076 75 Veľké Raškovce.

Čím sa Mepi - bemam s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou“ (81.30). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava.

Aké je IČO – Mepi - bemam s. r. o.?

IČO je 52 483 266, DIČ 2121045025.

Kedy vznikla Mepi - bemam s. r. o.?

Vznik: 4. júla 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Hlavná 100 076 75 Veľké Raškovce

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Mepi - bemam s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese mepi-bemam.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.